پیام گستر ورزش


برای دومین سال مفتخر به دریافت لوح برترین تولید کننده داخلی کشور

 

شرکت پیام گستر ورزش با هدف تامین و ایجاد اماکن ورزشی مناسب و بهینه ، به عنوان برترین تولید کننده داخلی کشور ، به صورت کاملا" تخصصی و با بهره مندی از تجارب ورزشکاران حرفه ای و ملی در زمینه مشاوره ، طراحی و تجهیز سالن ها و اماکن ورزشی و با تاکید بر تولید داخلی ، فعالیت و توانمندی خود را در 4 بخش به شرح ذیل ارائه می نماید :

 

الف ) مشاوره ، طراحی ، و تجهیز کلیه سالن ها و اماکن ورزشی :

 

در راستای استفاده مفید و بهینه از فضا و نیز کاهش هزینه مالی ، این شرکت کارشناسان خود را جهت بازدید از مجموعه های ورزشی و ارائه طرح های کارشناسانه با هدف رعایت استانداردهای ورزشی و استفاده حداکثری از فضا جهت ورزش های مختلف و متنوع ، به صورت رایگان ارسال می نماید. در مرحله تولید و نصب ، این شرکت تمامی لوازم و وسایل مورد نظر را با در اختیار داشتن کادری مجرب در کارگاه تولیدی خود تولید نموده و سپس در محل مورد نظر نصب می نماید.

 

ب ) تولید و نصب کفپوش های PVC (رولی) و کفپوش های ریختگی و پلی یورتان مخصوص سالن های ورزشی ، پیست تارتان (دو و میدانی)  :

 

این شرکت در راستای کاهش قیمت و با تکیه بر تولید داخلی ، کفپوش های ورزشی PVC (رولی) را ارائه می نماید که به لحاظ هزینه ، مبلغ آنها 50 درصد قیمت دیگر نمونه های کفپوش است و از نظر کیفیت تنها کفپوش PVC با عرض 1/5 متر می باشد و همچنین به دلیل اینکه نسبت به کفپوش های دیگر موجود در بازار ، دارای یک لایه اضافه و متشکل از 4 لایه می باشد ، مقاومت بسیار بالایی  می باشند . در زمینه کفپوش های استاندارد نیز کفپوش های پلی یورتان (ریختگی یکپارچه) و تارتان (پیست دو و میدانی) را با کیفیت بالا به صورت مستقیم تولید می نماید و انواع کفپوش های پشت فوم دار جهت سالن های ورزشی را در محصولات خود قرار داده است .

 

ج ) تهیه و نصب انواع چمن مصنوعی :

 

شرکت پیام گستر ورزش با استفاده از تجارب ورزشکاران حرفه ای و ملی فوتبال ، با توجه به شرایط و فضا ، مطلوب ترین چمن مصنوعی که دارای کیفیت و استاندارد مورد نظر باشد را از منابع معتبر اروپایی تهیه و در مجموعه های ورزشی به صورت استاندارد نصب می نماید .

 

د ) تولید و نصب انواع دیواره های سنگ نوردی :

 

شرکت پیام گستر ورزش به عنوان یکی از نخستین شرکت ها در زمینه تولید و نصب دیواره های سنگ نوردی به صورت تخصصی و حرفه ای انواع دیواره های سنگ نوردی را متناسب با فضا و مکان و نیز میزان بودجه و هزینه مشتریان خود تولید و نصب می نماید .

 

 

 

تهران_خیابان کارگرشمالی_بالاتر از تقاطع فاطمی_با بین کوچه مریخ و اشراقی_

پلاک 1308_واحد6

09113330872

09124542488

 

 

 

 www.pgv-co.com